• Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Серый LinkedIn Иконка

СКЛО

ПЛАСТИК

Прес-матеріали

Прес-матеріали: скловолокніт, що дозується, (ДСВ) і гранульований скловолокніт (ГСП) виготовляють на основі комплексних скляних волокон, просочених модифікованим фенолформальдегідним в’яжучим.


Прес-матеріали ДСВ і ГСП призначені:

-для виробництва деталей конструкційного та електротехнічного призначення методом прямого та литтєвого пресування. Вироби з цих матеріалів придатні для роботи при температурах: від мінус 196 °С до плюс 200 °С, та в умовах тропічного клімату..


Залежно від числа складань і номінальної сумарної лінійної щільності (текс) ниток прес-матеріал випускається декілька видів:

Залежно від довжини гранул прес-матеріал випускається наступних марок:

Л - номінальна довжина гранул 6 мм;

О - номінальна довжина гранул 10 мм;

П - номінальна довжина гранул 18 мм або 20 мм.


На відміну від прес-матеріалів ДСВ, прес-матеріали ДСП мають більш високу насипну вагу.

Переваги: ​​високі механічні і електроізоляційні характеристики, достатня теплостійкість, стійкість до багатьох хімічно агресивних середовищ, хороша текучість і дозованість забезпечують широкий діапазон використання матеріалів ДСВ і ГСП.

 

Застосування: вироби з прес-матеріалів ДСВ і ГСП використовуються в радіотехнічної, електротехнічної, авіаційної, машинобудівної і приладобудівної галузях, в хімічній промисловості.

Матеріали пресувальні АГ-4 виготовляють на основі комплексних скляних ниток, просочених модифікованим фенолформальдегідним в’яжучим.

 

Матеріали пресувальні АГ-4 призначені:

для виробництва деталей конструкційного та електротехнічного призначення методом прямого і литтєвого пресування, а також намотуванням з наступним затвердінням деталей (виробів).

Вироби з цих матеріалів придатні для роботи при температурі: від мінус 196 °С до плюс 200 °С і в умовах тропічного клімату.


Пресувальний матеріал випускається у вигляді стрічки:

АГ-4С - на основі кручених комплексних скляних ниток;

АГ-4нс - на основі комплексних скляних ниток.

 

Матеріал пресувальний АГ-4В-10-4,5 виготовляють згідно з ТУ У 20.1-36221647-006:2013 методом спільної екструзії фенолформальдегидної смоли, стеклонаповнювача і модифікуючих добавок.


Пресувальний матеріал випускається у вигляді порошку, гранул неправильної циліндричної форми та їхні суміші. Довжина гранул пресувального матеріалу від 2 мм до 5 мм. Поперечний переріз гранул від 5 мм до 10 мм.


Пресувальний матеріал АГ-4В-10-4,5 призначений:

для виготовлення прямим і литтєвим пресуванням деталей (виробів) конструкційного та електротехнічного призначень, придатних для роботи в інтервалі температур: від мінус 196 °С до плюс 200°С, та в умовах тропічного клімату.


Фізико-механічні показники пресувального матеріалу АГ-4В-10-4,5:

Переваги: при переробці матеріалу АГ-4В-10-4,5 в вироби можливо застосовувати об'ємне і автоматичне дозування.


Застосування: вироби з пресувального матеріалу використовуються в радіотехнічній, електротехнічній, машинобудівній і приладобудівній галузях, в хімічній промисловості.

Ви можете зробити попереднє замовлення, просто заповнивши форму:

КОНТАКТИ:

тел.+38 (050) 476 2471   Email: so@ssp-frp.com  (RU)

тел.+38 (050) 475 8695   Email: i.trukhlova@ssp-frp.com  (EN)

Приймальня:

тел.+38 (06452) 44 330   Email: office@ssp-frp.com

Адреса:

93404, Україна, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Промислова, 2

2018 © ТОВ “НВО “Сєвєродонецький Склопластик”